Home » Naujienos » Susitikime aptartas projekto „Lietuvos viešbučių paslaugų gerinimas, ugdant personalo gebėjimus“ įgyvendinimas

Susitikime aptartas projekto „Lietuvos viešbučių paslaugų gerinimas, ugdant personalo gebėjimus“ įgyvendinimas

2016 m. sausio 8 d. Vilniuje įvyko projekto „Lietuvos viešbučių paslaugų gerinimas, ugdant personalo gebėjimus“ nacionalinis partnerių susitikimas, kurio tikslas – pasirengti mokinių profesinei stažuotei viešbutyje „Campanile Barcelona Sud–Cornella“ Barselonoje.

Projekto partnerių – Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokyklos, Klaipėdos turizmo mokyklos, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos, – atstovai kartu su projekto organizatoriais aptarė pagrindinius logistinius ir organizacinius projekto klausimus, diskutavo dėl efektyvaus mokinių pasirengimo stažuotei įgyvendinimo ir mobilumo veiklos programos.

„Manau, kad tokios stažuotės mokinius praturtina įvairiapusiškai. Jie įgauna ne tik profesinės darbo patirties kitoje šalyje, bet ir turi galimybę tobulėti kiekvienas asmeniškai, pažindami kitos šalies kultūrą, patobulinti užsienio kalbos žinias arba pramokti dar nemokėtą kalbą. Neabejoju, kad po šios stažuotės mokiniai grįš labiau subrendę, daugiau žinantys apie savo profesiją, labiau savimi pasitikintys ir motyvuoti mokytis bei tobulėti toliau“, – teigia dalyvius lydėsianti Inga Letinauskienė iš Klaipėdos turizmo mokyklos.

Susitikime taip pat dalyvavo Ispanijos Karalystės ambasados Lietuvoje atstovė Lina Butkutė, kuri pasidalino savo gyvenimo Ispanijoje ir darbo ambasadoje patirtimi, supažindino su lietuvių ir ispanų kultūriniais skirtumais.

Šių metų kovo pradžioje stažuotę viešbutyje „Campanile Barcelona Sud–Cornella“ Barselonoje atliks 32 mokiniai, iš kurių 8 mokiniai, turintys lengvo laipsnio intelekto sutrikimą.

Apie projektą:

Projektas skirtas profesinių mokyklų moksleiviams, kurie kartu su lydinčiais asmenimis dvi savaites stažuosis viešbutyje „Campanile Barcelona Sud–Cornella“ Barselonoje, Ispanijoje.

Stažuotės metu moksleiviai dirbs penkiose turizmo srityse: restorano aptarnavimas ir meniu sudarymas; virtuvės organizavimo darbai; priėmimo ir administravimo funkcijos; ūkinės dalies palaikymas ir organizavimas; pardavimas ir marketingas.

Projektas finansuojamas Europos Komisijos, Erasmus+ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Ilgamečiai projektai

2022 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930