Home » Naujienos » Lietuvos profesinių mokyklų moksleiviai įgūdžius lavins praktikoje Ispanijos viešbutyje

Lietuvos profesinių mokyklų moksleiviai įgūdžius lavins praktikoje Ispanijos viešbutyje

Europos namai kartu su Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykla, Klaipėdos turizmo mokykla, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centru ir Veisiejų technologijos ir verslo mokykla įgyvendina projektą Lietuvos viešbučių paslaugų gerinimas, ugdant personalo gebėjimus (angl. „Improving Lithuanian Hotel Services through Capacity Building Practice“). Projektas skirtas profesinių mokyklų moksleiviams, kurie kartu su lydinčiais asmenimis dvi savaites stažuosis viešbutyje „Campanile Barcelona Sud – Cornella“ Barselonoje, Ispanijoje.

Stažuotėje dalyvaus 32 mokiniai bei 5 lydintys asmenys. Projekte dalyvaus 8 mokiniai, turintys lengvo laipsnio intelekto sutrikimą iš Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro.

„Projekto tikslas – suteikti galimybę mokiniams stažuotės užsienyje metu pagilinti savo žinias, įgūdžius, socialinius ir asmeninius gebėjimus ir įgauti naudingos patirties viešbučių turizmo ir paslaugų srityje. Tai, kad projekte dalyvauja ir specialių poreikių turintys jaunuoliai taip pat praturtina projektą ir siekiamus jo rezultatus,“- teigia projekto koordinatorė Roberta Burinskaitė.

Stažuotės metu moksleiviai dirbs penkiose kryptyse: restorano aptarnavimas ir meniu sudarymas; virtuvės organizavimo darbai; priėmimo ir administravimo funkcijos; ūkinės dalies palaikymas ir organizavimas; pardavimas ir marketingas.

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai, „Erasmus+“ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Ilgamečiai projektai

2022 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930