Home » ivykiai » „Žiniasklaida vystymuisi“ baigiamasis renginys

„Žiniasklaida vystymuisi“ baigiamasis renginys

Visus besidominčius žurnalistika, vystomuoju bendradarbiavimu ir globalaus pasaulio iššūkiais kviečiame į baigiamąjį Žiniaskaida vystymuisi renginį.

Renginio metu pranešimą skaitys žurnalistė, fotografė ir dokumentinių filmų kūrėja Marketa Kutilova iš Čekijos Respublikos, turinti išskirtinės darbo karo ir konfliktų zonose patirties. Renginio metu kalbėsime apie patirtis ir iššūkius mažiau išsivysčiusiose šalyse, žiniasklaidos vaidmenį informuojant apie tai bei ką toliau kartu galime nuveikti. Taip pat rinksime geriausių reportažų/straipsnių nugalėtojus bei juos apdovanosime vertingais prizais.

Renginys vyks š.m. lapkričio 30 d., 17 val., Atviros Lietuvos fondo salėje, Didžioji g. 5, Vilniuje.

Marketa Kutilova yra žurnalistė, dokumentinių filmų kūrėja, Čekijoje bestseleriais tapusių dviejų knygų apie Siriją bendraautorė, žurnalistų grupės Femisphera, kuriančios reportažus ir straipsnius apie moteris karo ir konfliktų zonose, narė. Jos straipsniai ir reportažai iš Irako ir Sirijos buvo paskelbti daugelyje Čekijos Respublikos žiniasklaidos priemonių. Marketa dirbo organizacijoje People in Need humanitarinės pagalbos koordinatore Irane, Šri Lankoje, Haityje, Kongo Demokratinėje Respublikoje. (Daugiau intofmacijos apie Marketą rasite čia.

Projektas Žiniaskaida vystymuisi, pradėtas įgyvendinti prieš tris metus, yra skirtas žiniasklaidos priemonių pagalba pagilinti Lietuvos, Latvijos, Estijos, Čekijos ir Slovakijos gyventojų supratimą apie globalaus pasaulio iššūkius ir sąsajas. Projekto veikloje Lietuvoje dalyvauja nacionalinės žiniasklaidos atstovai iš Lietuvos radijo ir televizijos, 15min.lt, Verslo žinių ir Lietuvos žinių. Lietuvos žiniasklaidos atstovai per tris projekto metus parengė beveik 200 reportažų ir straipsnių opiais politinio, socialinio ar ekonominio gyvenimo klausimais mažiau išsivysčiusiose šalyse, 15 žurnalistų vyko į šias šalis: Afganistaną, Ganą, Libaną, Nepalą, Nigeriją, Palestiną, Ruandą, Mianmarą, Ukrainą ir Keniją. Projektą Žiniasklaida vystymuisi, remiamą Europos Sąjungos, Lietuvoje įgyvendina Všį Europos namai kartu su partneriu NNVBO platforma.

Detalią renginio programą rasite čia. Būsime labai dėkingi, jei apie savo dalyvavimą pranešite mums el.paštu arune@eurohouse.lt.

Ilgamečiai projektai

2022 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930