Home » ivykiai » Paroda „Pasaulis tavo akimis“ LR Seime

Paroda „Pasaulis tavo akimis“ LR Seime

Liepos 4 d. 12 val. Lietuvos Respublikos Seime įvyks parodos „Pasaulis tavo akimis“ apie besivystančias šalis atidarymas. Atidarymo metu parodą pristatys Nacionalinės nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platformos vykdančioji direktorė Rūta Avulytė Jelagė, VšĮ „Europos namai“ direktorė Judita Akromienė bei Seimo atstovai.

Paroda Seime bus eksponuojama iki liepos 15 dienos. Norinčius dalyvauti atidaryme kviečiame pranešti el. paštu ausrine@eurohouse.lt tam, kad būtų parūpinti leidimai.

Parodoje eksponuojamos Europos metams vystymuisi minėti skirto konkurso „Pasaulis tavo akimis“ nugalėtojų Bertos Tilmantaitės, Sauliaus Damulevičiaus , Akvilės Norkutės ir kitų, komisijos atrinktų, dalyvių fotografijos su jas iliustruojančiais pasakojimais.

Konkursas sudomino gausų būrį profesionalių fotografų ir fotografijos mėgėjų – keliautojų, savanorių ir kitais tikslais besivystančiose šalyse apsilankiusių žmonių, kurių akimis galime išvysti, kaip gyvena ir su kuo susiduria žmonės besivystančiose šalyse,  Iš beveik 80-ies užsiregistravusių, savo darbus konkursui atsiuntė 49 dalyviai. Konkursui pateiktuose darbuose autoriai vaizduoja jaudinančias, tikras žmonių istorijas iš Afrikos, Azijos ir kitų žemės kampelių, kuriuose kasdienybė gerokai skiriasi nuo mūsiškės. Fotografijas papildo pasakojimai, atskleidžiantys autorių žvilgsnį į realybę šiose šalyse.

Konkursui pateiktus darbus vertino komisija, kuri atrinko fotografijas, atsižvelgdama į jų bei aprašymo originalumą ir kokybę,  konkurso tikslo bei sąlygų atitikimą.

Konkurso organizatoriai – Nacionalinė nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platforma ir VšĮ „Europos namai“.

Ilgamečiai projektai

2022 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930