Home » ivykiai » Dalyvaukite diskusijoje „Kaip namie“

Dalyvaukite diskusijoje „Kaip namie“

Dalyvaukite diskusijoje „Kaip namie“, kuri vyks 2017m. rugpjūčio 19 dieną 15val., Socialinių inovacijų festivalyje BiZzZ’17 (Inovatorių slėnis, Antalieptė, Zarasų rajonas), Hakatono scenoje.  

Per pastaruosius dešimtmečius į Lietuvą atvyko dešimtys tūkstančių užsienio šalių piliečių, kurie čia kuria savo namus. Ar pažįstame ir priimame šiuos žmones? Diskusijoje kartu su Lietuvoje gyvenančiais užsieniečiais kalbėsimės apie naujakurių gyvenimo patirtis, apie mūsų norą pažinti kitokias kultūras ir gebėjimą gyventi tarpkultūrinėje aplinkoje.

Šiais metais BiZzZ epicentre- kultūrų įvairovė ir integracija! REGISTRUOKIS į festivalį čia, o programą rasi čia.

Pasaulis, kuriame gyvename tampa vis dinamiškesnis, tad šįmet BiZzZ kviečia į skirtumus pažvelgti kaip į galimybes dar negirdėtoms idėjoms gimti. Tradiciškai rugpjūčio 18-20 dienomis Inovatorių slėnyje, Antalieptėje, susitiks per 150 inovatorių, kurie įkvėps pristatydami ir dalindamiesi gerosiomis praktikomis iš technologijų, verslo, kultūros ir kitų sričių. Sieksime atsakyti į klausimą – ką bendra turi kultūrų bei žmonių įvairovė, integracija ir inovacijos.

Pranešimai, diskusijos, gamta, istorinė aplinka ir, žinoma, naktinis žygis, padės sukurti pačią tinkamiausią aplinką naujoms idėjoms ir pažintims kurtis ir skleistis. Dalyvauk, pasidalink, atrask!

Praėjusių metų festivalio video:

Iškilus klausimams dėl diskusijos galite kreiptis telefonu 8 686 22229 (Ričardas), visais festivalio klausimais – 8 699 15484 (Arūnas).

Rugpjūčio 19 dieną, šeštadienį, Inovatorių slėnyje, Antalieptėje, vyksiančiame BiZzZ socialinių inovacijų festivalyje Europos namų atstovė Giedrė Biržytė taip pat pristatys„Afrikos dienas“.

„Afrikos dienos“– kasmet gegužės gale vykstančios Užsachario Afrikos kultūros dienos, skirtos supažindinti visuomenę su Afrikos žemyno šalių kultūra ir tradicijomis, plėsti supratimą apie Juodojo žemyno specifiką bei mūsų ryšius su juo. „Afrikos dienose“ vyksta šiam regionui skirtų renginių, kurių tarpe kino filmai, paskaitos, diskusijos, parodos, koncertai, pamokos, ciklas.

„Afrikos dienos – tai kartą metuose pasitaikanti galimybė praplėsti savo suvokimą apie Afriką ir per patrauklią kultūrinę formą sužinoti daugiau. Afrikos šalių kultūra mums yra egzotika tik tiek, kiek mes jų nepažįstame ir gerai nesuprantame. Jei žmonės sužinos bent truputėlį daugiau nei iki šiol žinojo, tai jau bus puiku“ “, – sako VU TSPMI politologė Giedrė Biržytė, viena iš „Afrikos dienų“ iniciatorių.

Ilgamečiai projektai

2022 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930