-
Efektyvesnės švietimo sistemos link. Partnerystės su NVO stiprinimas
2020 m. kovas – gruodis
Nacionalinis švietimo NVO tinklas pradeda įgyvendinti projektą, kuriuo siekiama stipresnės NVO ir valstybės institucijų partnerystės bei didesnės nevyriausybinių švietimo ir ugdymo įstaigų įtraukties į švietimo sistem.
-
Sustiprėjusios NVO regionuose siūlys įvairesnes švietimo paslaugas
2019 m. balandis-gruodis
Nacionalinis švietimo NVO tinklas pradeda įgyvendinti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą, kurio tikslas paskatinti švietimo paslaugų decentralizavimą savivaldybėse ir nepriklausomų švietimo veikėjų įgalinimą.
-
Nevyriausybinių švietimo organizacijų ir valstybės institucijų partnerystės stiprinimas
2018 m. rugsėjo 12 d. – 2018 m. gruodžio 31 d.
Tikslas: sudaryti konkurencingą teisinę, administracinę ir finansinę aplinką nevyriausybinėms švietimo organizacijoms dalyvauti formuojant švietimo politiką, stiprinti jų profesinius ir institucinius gebėjimus teikiant švietimo ir ugdymo paslaugas.
-
NVO vienijančių asociacijų institucinis stiprinimas
2017 m. rugpjūtis – gruodis
Tikslas: stiprinti nevyriausybines švietimo organizacijas, jų profesinius ir institucinius gebėjimus, įgalinti jų astovus aktyviai ir kompetetingai dalyvauti švietimo sistemoje bei politikoje. Tokiu būdu siekiama kokybiškesnės, konkurencingesnės ir efektyvesnės švietimo politikos įgyvendinimo Lietuvoje.
-
Būkim pažįstami!
2017-2019
Šiandien Lietuvoje gyvena beveik 40 000 žmonių, atvykusių iš įvairių, ne Europos Sąjungos, šalių. Remantis sociologinių tyrimų rezultatais, didelė dalis Lietuvos gyventojų nenorėtų, kad jų kaimynas ar bendradarbis būtų užsienietis, tačiau vos keli iš jų pažįsta ar yra bendravę su jais. Būtent dėl žinių ir asmineninės patirties stokos kyla kitokių baimės. Siekiant didesnio tarpusavio pažinimo ir supratimo, taip pat skatinant dialogą tarp Lietuvos ir trečiųjų šalių piliečių, įgyvendinamos šios veiklos.
-
Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis
2015 m. gruodžio 1 d. – 2016 m. kovo 4 d.
Tai – individualus vyresniųjų klasių mokinių debatų konkursas, skirtas ne tik varžytis savo gebėjimais viešai kalbėti, bet ir idėjomis dėl imigracijos politikos bei skaitmeninės rinkos galimybių savo mieste.
Tikslas – paskatinti jaunimo lyderius visoje Lietuvoje domėtis ES imigacijos politika ir vieningos skaitmeninės rinkos galimybėmis bei išsakyti savo nuomonę šiomis temomis.
-
Žiniasklaida vystymuisi
2015-2017
Tikslas – žiniasklaidos priemonių pagalba pagilinti Lietuvos, Latvijos, Estijos, Čekijos ir Slovakijos gyventojų supratimą apie globalaus pasaulio iššūkius ir sąsajas tarp besivystančių ir išsivysčiusių šalių. Veikloje dalyvauja nacionalinės žiniasklaidos atstovai iš Lietuvos radijo ir televizijos, 15min.lt, Verslo žinių ir Lietuvos žinių.
-
Profesinių gebėjimų tobulinimas viešbučių paslaugų srityje
2015–2016
Tikslas: suteikti galimybę Lietuvos profesinių mokyklų studentams stažuotės užsienyje metu patobulinti savo žinias, įgūdžius, socialinius ir asmeninius gebėjimus ir įgyti naudingos patirties viešbučių turizmo ir paslaugų srityje.
-
Atviras kodas: PILIETIS
2011-2013
Tai – jungtinių pajėgų iniciatyva atkreipti vyresniųjų klasių moksleivių dėmesį į jų dideles ir realias galimybes patiems gerinti savo aplinką, kurioje jie ir jų artimieji gyvena, mokosi, dirba.
-
Britanijos mokytojų stažuotės Lietuvoje
2004-2009
Pagal Tarptautinę mokytojų profesinio tobulinimo programą (TIPD), skirtą supažindinti Britanijos mokytojus su pasaulio šalių švietimo sistemomis, keistis gerąja patirtimi, skatinti naujų ugdymo metodų naudojimą savo šalyje, organizuotos Britanijos mokytojų stažuotės Lietuvoje.